Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.08.2004, 01:59   #10
joolo
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika joolo
 
Data rejestracji: 24.04.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 81
joolo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs down

Cytat:
Napisany przez CIAPEK
Witam wszystkich.

A ja nadal nie wiem, przeszukając z lekka forum jaki model jest aktualnie lepszym wyborem?
Wszędzie taki chaos
Czy DVD LiteOn SOHD-167T czy DVD LITE-ON x16 XJ-HD166S.
Na komputroniku może ktoś wie jaki to model? --> http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=2655 , ale zdaje mi się że ten XJ.

Zakupuje sobie na dniach czytnik DVD, na nagrywarke DVD jeszcze do końca nie moge sobie pozwolić i nie jest mi tak potrzebna, a DVD czymś trzeba czytać bo to coraz bardziej popularniejszy format, a w domu czytnika DVD brak

I napiszcie jak się ma czytnik DVD i odtwarzanie na nim wszelkich płyt łącznie oczywiście z fimami do Celerona 566 MHz, 192 MB RAM.

Pozdrawiam i dziękuję z góry.
Z szyderczej wypowiedzi doktorka wynikałoby że 166S lepsiejszy, ale tego ja, osobiście nie potwierdzam, bo nie wiem, poza tym mam inny kłopot teraz z DVD (ale to nie temat na forum) więc się szitonami nie będę już zajmował. Dołóż 2 jawki i Qp Pionka 107D, bo nie wiem, czy tu sie czegos na ten temat dowiesz. O.K. Kończę (przecież już wiecie, że umię pisać). cYa!
__________________
1. TEAC CD-W540E 2. PLEXWRITER Premium2/T3K AMQR, 3. PIONEER DVR-S18L

__________________________________________________ _
joolo jest offline