|
mam tylko małe pytanko i proszę o odpowiedź
mam litka 411/811 z HSOP (oryginalny ze strony liteonit)
czy warto przejść na KSOP-bs lub HSOQ-bs (ze strony kaniowskiego)
jak jest różnica pomiędzy HSOP a HSOQ
związane jest to z tym że nagrywara nagrywa mi płytki TDK-DVD+R o nominale 4x z prędkością 2x (DVDinfopro widzi płytki jako 4x)
|