Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.08.2004, 10:41   #938
dzidzia-bobas
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika dzidzia-bobas
 
Data rejestracji: 16.02.2004
Lokalizacja: Otwock
Posty: 8
dzidzia-bobas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mam tylko małe pytanko i proszę o odpowiedź
mam litka 411/811 z HSOP (oryginalny ze strony liteonit)
czy warto przejść na KSOP-bs lub HSOQ-bs (ze strony kaniowskiego)
jak jest różnica pomiędzy HSOP a HSOQ
związane jest to z tym że nagrywara nagrywa mi płytki TDK-DVD+R o nominale 4x z prędkością 2x (DVDinfopro widzi płytki jako 4x)
dzidzia-bobas jest offline