Cytat:
|
Napisany przez kowanski
Mam teraz 401S@811S
Wgrałem spatch-owany eeprom od swojej nagrywarki 401s i flash HS0J (scrack-owany), bios HS0J ma błąd  , więc scrack-owałem bios HS0E i wgrałem go do nagrywarki. Nagrywa pięknie
W paczce macie bios HS0E (scrack-owany) i eeprom od 811s !!!
POWODZENIA !!!
|
Proszę niech ktoś mi podpowie jak to wgrać ? mam LiteOn 411S i chciałbym ją podrasować nieco, używałem dotychczas BIOSów w postaci EXE ale tu widze jakieś pliki BIN są nie wiem jakiego softu użyć itd. Proszę o podpowiedz szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi. Można zamienić na 811s ? jakie paramery się zmieniają ? czy znikają kody regionów ? pozdro.