Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.08.2004, 19:08   #939
lewap_cdrinfo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.08.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 2
lewap_cdrinfo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez kowanski
Mam teraz 401S@811S
Wgrałem spatch-owany eeprom od swojej nagrywarki 401s i flash HS0J (scrack-owany), bios HS0J ma błąd , więc scrack-owałem bios HS0E i wgrałem go do nagrywarki. Nagrywa pięknie

W paczce macie bios HS0E (scrack-owany) i eeprom od 811s !!!

POWODZENIA !!!
Proszę niech ktoś mi podpowie jak to wgrać ? mam LiteOn 411S i chciałbym ją podrasować nieco, używałem dotychczas BIOSów w postaci EXE ale tu widze jakieś pliki BIN są nie wiem jakiego softu użyć itd. Proszę o podpowiedz szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi. Można zamienić na 811s ? jakie paramery się zmieniają ? czy znikają kody regionów ? pozdro.
lewap_cdrinfo jest offline