Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.04.2002, 22:21   #8
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,841
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
wuzel (15-04-2002 21:59):
a ja mam lg 8320 i nie moge zrzucic herosow PL i co ja mam biedny mis zrobic

czekam jeszcze bo nie ja robilem image ale z tego co jest ni w zab nie dziala
qrde....probujesz nagrac nie wiadomo co, zrobione nie wiadomo czym i teraz placzesz ze ci gra nie chodzi. A my niby co mamy ci poradzic Mozesz sprobowac wrzucic cracka albo skopiowac gre na swoim sprzecie, w koncu wiadomo ze daje rade.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online