Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.08.2004, 11:13   #37
skorpion2k2
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 26.06.2003
Lokalizacja: Prudnik
Posty: 129
skorpion2k2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ideJ
Testowanie matryc na całych filmach jest faktycznie czasochłonne. Wybierz sobie jakiś ciekawy kawałek i sprawdzaj na nim (DVD RB generuje bardzo ładne avs z poszczególnymi cell'ami - wyszukaj jakieś odpowiednie sceny)
Dziekuję za odpowiedź. Może nie wyjaśniłem tego dokładnie w drugim pytaniu. Pytanie było związane z Twoim postem j.w.
Nie chcę testować całego filmu tylko wybrane fragment. Oczywiście mogę najpierw wyciąć kawałek filmu innym softem, ale wówczas ReBuilder nie ma co kompresować, ponieważ DVD5 zmieści bez żadnej kompresji każdy kawałek filmu. Zgodnie z tym co kilka postów wcześniej napisałeś - można testować tylko wybrany kawałek. Rozumiem, że stopień kompresji dla tego kawałka powinien być taki jak by był w przypadku kiedy przerabiam cały film. Chyba, że miałeś na myśli, że w RB Opt ustawiam dla wybranego kawałka stopień kompresji ("z sufitu").
Inne pytanie: Dla enkodera QuEnc są do wyboru 3 matryce w ReBuilder, natomiast dla CCE nie ma takiego wyboru. Czy to znaczy, że nie mogę użyć innej matrycy w przypadku CCE?
Pozdrawiam
skorpion2k2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post