Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.08.2004, 13:42   #1
manca
Bywalec
 
Data rejestracji: 10.07.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 32
manca w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy a ja się nie znam :(( pomoże ktos???

aż mi glupio pisać ale nie znam sie na komputerach a zwlaszcza na swoim....a co jest nie tak?? ano pochrzanilo sie wszystko: zawirusowany (pewnie mozna by bylo wszystko pousowac - ja nie umiem) kupilam nagrywarke (lg gce-8526b), podlaczylam prawidlowo (czyt. wg instrukcji), chodzila jakis czas a teraz nie chce sie uruchomic, przy starcie pojawia sie info "Sec Slave Drive - ATAPI incompatible", nie rozumiem o co chodzi, pozniej pojawia sie ze mam jakies bledy w jakis sektorach na dysku (czy cos takiego) i zebym uruchomila scandisk ale nie chce go uruchomic bo nie znajduje scandisk.exe...mam normalnie ochote kopnac ten glupi komp
czytam ostatnio wszystko co mi wpadnie w rece na temat problemow z kompem...pomyslalam sobie,ze zrobie format,to chyba bedzie dobre wyjscie,szkoda mi tylko tych wszystkich danych, i w ogole nie robilam jeszcze sama formatu,czas chyba sie czegos nauczyc....myslalam takze nad zrobieniem partycji (bo mam jedna na ktorej jest win98),tylko czy moge zrobic przed formatowaniem? wiem ze jest taki program PartitionMagic,ale czy mozna go sciagnac? bo zakupic raczej nie moge...aha i co lepiej wgrac win 98,2000,xp...a moze Linuxa? juz sama nie wiem co robic? gubie sie w tym wszystkim...moze ktos cos doradzi? bede bardzo wdzieczna...
manca jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online