Mozesz przerobic ja na 401s albo 411s, albo wgrac nowszy bios HSOQ.
A tak na serio to niestety nic nie da sie z nia zrobic. 811s to max dla tego sprzetu wiec nie ma zadnych szans na DL.
Jedyne co mozesz zrobic to postarac sie zeby zaczela szwankowa, odniesc ja wtedy do serwisu i bedziesz mial nowa nagrywareczke

A jak nie masz co zrobic z ta plytka DL to mozesz mi ja podeslac