Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.09.2004, 17:34   #942
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mozesz przerobic ja na 401s albo 411s, albo wgrac nowszy bios HSOQ.
A tak na serio to niestety nic nie da sie z nia zrobic. 811s to max dla tego sprzetu wiec nie ma zadnych szans na DL.
Jedyne co mozesz zrobic to postarac sie zeby zaczela szwankowa, odniesc ja wtedy do serwisu i bedziesz mial nowa nagrywareczke
A jak nie masz co zrobic z ta plytka DL to mozesz mi ja podeslac
__________________

Boger jest offline