Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.09.2004, 08:09   #67
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez TanSid
Obserwujac forum od paru tygodni, bylem juz prawie zdecydowany na NEC2500A, potem ceny z 2510A sie zrownaly. Niestety niepochlebne opinie na temat odczytu z tej nagrywarki, rzucily me spojrzenie ku zachwalanemu Liteon832.
Jednak w miedzy czasie pojawily sie NEC3500A i Liteon1633S. Niestety na ich temat jest nader malo wiadomo, a glebsze opinie na forum sie nie pojawily. Ceny sa zachecajace ~400zl. mam sporo serialii TV SF do wypalenia i na sama mysl o upychaniu tego na cd, robi mi sie slabo, wiec nastala ostateczna chwila na zakup nagrywarki, czekac zbytnio nie moge. Wiec rozpetamy "wojne" ktora nagrywarke brac, zaznaczam, ze zalezy mi na jakosci zapisu, trawalosci danych i przyzwoitym odczycie, jako, ze bedzie to jedyny naped DVD w kompie.
Jeszcze jedna jak wyglada sprawa serwisu NEC i Liteon, slyszalem, ze z Liteon nie ma problemu, a jak z NEC?

Ustawiajacie dziala, kazda salwa (odpowiedz) niech bedzie poparta czyms wiecej niz tylko pustym "bo ja mam "ta" i jest naj".
Zatem: cel/ognia!

sluchaj mojim zdanie powinienes wziasc litka832 poniewaz jest on bardzo podadny na rozne zmiany ktorych mozesz dokonywac sam a jak bys poczytal troche na forum to bys sie dowiedzial ze litek832 drownuje juz a nawet przewysza w zapisie 3500A (dzieki codekingowi) a tak po za tym 1633 tez jest
dobrym zakupem wiec wybor nalezy do ciebie
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post