Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.09.2004, 23:58   #14
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez skorpion2k2
Nie mam powodów się gniewać. Porównanie ma sens z punktu widzenia celu. Celem jest uzyskanie materiału wynikowego nie odbiegającego jakościowo od oryginału. Jeśli metodą "młotka" można uzyskać taki sam efekt końcowy jak metodą "odlewnia->obróbka->składanie" to dlaczego nie?
Jeśli masz możliwość to zaprezentuj jakieś klatki pokazujące wyższość jednej matrycy nad drugą. A w chwilach wolnych zrób to samo przy użyciu IC8 i pokaż ten drugi świat. Bardzo jestem ciekaw Twojej oceny.
Co do jakości oryginałów to masz zupełną rację. Najlepszym przykładem jest film "INDEPENDENCE DAY" - całkowita klęska, chyba najgorsza jakość jaką wyprodukowano na DVD.
Na pewno skorzystam z Twoich doświadczeń w zakresie matryc. Będę próbował matrycę Jawor.
Co do "INDEPENDENCE DAY" i Twojej oceny jakości to Ty chyba Pulp Fiction nie oglądałś to jest dopiero masakra !
Coś niecoś pozżucałem ale nie chcę używać jpg więc zamieszczam tylko wycinki z klatek, matryca standard 8pass, matryca Jawora 10pass (płytka z 8pass gdzieś mi się zapodziała) , oraz z orginału (dla porównania).
Dołączone pliki
File Type: rar PH-test.rar (208.6 KB, 226 oglądane)
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post