Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.09.2004, 13:16   #1
artoor
Forumator
 
Avatar użytkownika artoor
 
Data rejestracji: 21.11.2001
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 719
artoor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Angry ustrojstwo ktorego nie da sie usunac

Mam taki oto problem...ostatnio chyba z jakims softem zainstalowalo mi sie na kompie ustrojstwo o nazwie "WhenUSave" Nie wiem ale zapewne jakis szpieg. Najnowszy Ad-aware podaje takie oto informacje na jego temat:

Vendor: WhenU
Category: Data Miner
Object Type: RegValue
Size: 26 Bytes
Location: software\microsoft\windows\currentversion\run\
Last Activity: 2004-09-07
Risk Level: Low
TAC index: 10
Comment: "WhenUSave"
Description: May cause system instability. Opens unsolicited websites. Auto updates. Some variants do not have an uninstaller. Bundled install that is undisclosed.


Niestety nie radzi on sobie z tym czyms... ad-watch tez nie jest w stanie go przyblokowac. Usuniecie klucza w rejestrze powoduje ze po odswiezeniu pojawia sie on ponownie, podobnie jest gdy probuje to usunac HijackThis.
Nie wiem na ile to cos moze stanowic zagrozenie, ale jako ze jest to jedyne ustrojstwo ktore najprawdopodobniej szpieguje mojego kompa, to chcialbym sie tego pozbyc jesli w ogole wolno... Czy ktos z Was spotkal sie z tym "WhenUSave"?? Mozna to usunac?? Jesli tak, w jaki sposob?? Prosze o propozycje.

Pozdrawiam
__________________
"Jeśli uczysz się od innych, ale sam nie pomyślisz - to najczystsze oszołomstwo;
Jeśli myślisz, ale nie uczysz się od innych - to może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne."

/ Konfucjusz /
artoor jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online