Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.04.2002, 17:36   #57
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
grzeniu (28-04-2002 01:27):
No to ja wam powiem co mnie spotkalo z akossami...otoz jakies 2 tyg temu zgralem divx wladce pierscieni na akossy (2 cd niezabezpieczony), wsio oki... teraz - wczoraj chcialem to z kolei skopiowac dalej, i co sie okazalo-moj cdrom lg52x zastrajkowal, przy ok 15% wskoczyl w bad sektory i d... blada (plyta do kosza). Zrobilem wiec to przez image teac 524e i poszlo, ale wniosek jaki sie sam nasuwa jest taki ze z czytaniem tych plytek jest cos nie tak. Wiem, ze cedek lg to rowniez szajs ale z innymi plytami jakos sobie radzi. Mam tych akossow jeszcze parenascie, ale juz nie mam ich zamiaru wiecej kupowac ( a sa to akoss silver-silver 24x slim). Z innych wrazen moge powiedziec ze muza (ta sama) nagrana na tym akossie i na verbatimie okazuje sie nie taka sama. Ciekawe jak dlugo beda czytelne. Co do producenta tych plytek to wg nero cd speed jest "unknown" a wg cdr identifier nie wiem bo on cos u mnie nie dziala. Mozliwe ze przyczyna lezy w producencie tych plyt bo jest ich ponoc kilku, choc ja osobiscie w to watpie, dla mnie sa one tyle warte ile kosztuja a wlasciwie to nawet mniej. Juz sie nauczylem nie kupowac badziewia, czekam tylko na okazje wyjazdu na gielde.
Co do producenta:
Akoss Silver 80min 700MB 24X [chropowaty nadruk]
ATIP: 97m 32s 19f
Disc Manufacturer: Prodisc Technology Inc.
Reflective layer: Dye (Short strategy; e.g. Phthalocyanine)
Media type: CD-Recordable
Recording Speeds: min. unknown - max. unknown
nominal Capacity: 702.83MB (79m 59s 74f / LBA: 359849)

Akoss Silver 80min 700MB 24X [gładki nadruk - jasniejszy]
ATIP: 97m 15s 36f
Disc Manufacturer: NAN-YA Plastics Corp.
Reflective layer: Dye (Short strategy; e.g. Phthalocyanine)
Media type: CD-Recordable
Recording Speeds: min. unknown - max. unknown
nominal Capacity: 702.83MB (79m 59s 74f / LBA: 359849)
Plemnik jest offline