Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.09.2004, 17:31   #9
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartek15
Tylko, że otwieracjąc i obudowę litka i Sony zobaczymy duży biały napis Sony A pozatym to w epromie jest napisane Sony Corp.
No to co ?? A na Compaqach jest napis HP mimo, ze sa z fabryki Compaqua.
Pewnie polaczenie sie Sony z LiteOnem bylo takie jak HP i Compaqua, czyli w pewnym sensie przejeciem marki i jej linii produkcyjnych przez silnijszego (czyli linie LiteOna sa oficjalnie Sony, tak samo jak linie Compaqua sa HP).

Bo jezeli Sony sam produkuje sprzety to dlaczego wydaje tyle OEMow !!! Czy wogole znacie jakiegos producenta ktory rownolegle z wlasna produkcja kupuje OEMy i sprzedaje jako swoje (w pewnym sensie konkurujace z jego wlasna produkcja).

Zreszta nie wyobrazam sobie sytuacji ze jeden z najwiekszych producentow sprzetu optycznego na swiecie (liteon) po fuzji nagle przestaje produkowac.
pawelblu jest offline