Dyskusja: LiteON 52327S
Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.09.2004, 06:31   #1
Mandzia
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.09.2004
Posty: 2
Mandzia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question LiteON 52327S

Witam!
Około 2 tygodni temu nabyłam nagrywarke LiteON 52327S i początkowo byłam z niej zadowolona. Wszystko działało normalnie. Od kilku dni mam problemy z nagrywaniem płyt. Pojawia się komunikat weryfikacja kompilacji zakończona niepowodzeniem, (błąd odczytu pliku na CD). Ponieważ słyszałam od znajomych, że funkcję weryfikacji można bez obaw wyłączyć nagrywam obecnie płyty i odczytuję je w nagrywarce. Problem pojawia się gdy przekładam płytkę do mojego napędu CD-ROM, który niestety nie może otworzyć pliku(z reguły są to filmy avi). A jeszcze parę dni temu było ok. Ponieważ zaczęło mnie to niepokoić (a napęd CD-ROM sprawdziłam że jest w pełni sprawny) postanowiłam zacząć działać. Wczoraj odwiedziłam forum, wgrałam najnowszą wersję NERO, niestety wszystko bez zmian. A do tego zauważyłam, że moj system Windows 2000 i Nero wykryły nagrywarkę (i tak było od samego początku) ale inną: LiteON SOHR 5238.Czy zainstalowanie nowych sterowników z netu (ASPI) może pomóc?CZy to jest powód złego nagrywania płyt? Robiłam już wszystko-odinstalowałam Nero i nagrywarke i zaczełam wszystko od początku, sprawdziłam dysk z którego nagrywałam, zrobiłam jego defragmentacje. Co zrobić żeby wszystko funkcjonowało tak jak kilka dni temu(nikt nie miał dostępu do mojego kompa, więc nie było w nim nic mieszane i zmieniane).Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam
Madzia
Mandzia jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online