Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.09.2004, 17:13   #23
skorpion2k2
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 26.06.2003
Lokalizacja: Prudnik
Posty: 129
skorpion2k2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Conti
Z Waszych wypowiedzi wynikałoby, że jeśli chce się otrzymać dobrą jakość w miarę krótkim czasie to najlepszy byłby Instant Copy v8.0. Chciałbym się upewnić, czy dobrze to zrozumiałem, bo przede mną pierwsze kroki w rekompresji dvd i wolę zasięgnąć rady ludzi "w temacie" niż marnować godziny. Dodam, ze zależy mi też trochę na czasie i kompresja 8-godzinna raczej odpada.
Acha i jeszcze pytanko o Instant copy v.8 - skopresowałem gladiatora, wyszło chyba przyzwoicie, trwało prawie 2 godziny, ale plik wynikowy wyniósł 4,06GB - zmarnowane 300MB miejsca, czy jest jakaś możliwość zmiany wielkości docelowej, czy po prostu ten typ tak ma ??
Myślę, że jeśli zależy Ci przede wszystkim na czasie to jest to dobry wybór - przyzwoita jakość w rozsądnym czasie. Możesz mieć problemy przy nagrywaniu lub przegrywaniu obrazu, ale to łatwo się obchodzi (jest to opisane na forum kilka razy). Jeśli chodzi zmarnowane miejsce to wszystko zależy od wersji, którą posiadasz. Ważne jest to, co jest po 8.xxxx. Ostatni dostępny update powoduje, że nie da się zmienić tego (oni ciągle coś skopią). Wcześniejsze wersje (cały czas piszę o 8.xxx) dają się łatwo przestrajać - poszukaj na tym forum - jest to dokładnie opisane.
Z drugiej jednak strony, jeśli jesteś, choć trochę "dvdmanem" to warto wypróbować DVD ReBuildera i CCE (np. zgodnie z poradnikiem "DUET DVD czyli jak.....". W przypadku tej paczki programów samo ustawienie trwa tylko 5 minut przy pierwszym razie, a przy kolejnych masz wszystko gotowe. I najważniejsze dla Ciebie w każdej chwili możesz przerwać pracę i później lub dnia następnego dalej ją kontynuować. To jest wygodne i pozwala rozsądnie wykorzystywać komputer.
Decyzja należy do Ciebie
(JA PRACUJĘ JUŻ TYLKO Z RB)
Pozdrawiam

Znalazłem coś takiego:
http://www.divx.howto.pl/modules.php...ewtopic&t=2842

Ostatnio zmieniany przez skorpion2k2 : 18.09.2004 o godz. 10:45 Powód: Nowe informacje
skorpion2k2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post