Dyskusja: Sims 2 jak nagrac?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.09.2004, 14:56   #25
963852
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika 963852
 
Data rejestracji: 18.09.2004
Posty: 197
963852 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Opis Nagrania gry "The Sims 2"

Opis Nagrania gry "The Sims 2"

Opis nagrania "The Sims 2"
Zabezpieczenie: Safe Disc 3.20.020
Program do nagrywania: Alcohol 120% 1.9.2 (build 1705)

W menu po lewej stronie w zakładce "Opcje" Wybieramy pozycję pt. "Emulacja" Otwiera się okienko z domyślnie wybraną kategorią "Emulacja" z rozwijanego drzewa, widnieją tam 3 Kwadraciki wszystkie zaznaczamy (Kwadraciki zaznaczone "pełne"), następnie wybieramy z rozwijanego drzewa "Opcje dodatkowe" widnieją tam 3 Kwadraciki wszystkie zaznaczamy (Kwadraciki zaznaczone "pełne"). Ta operacja pozwala na granie w "The Sims 2" z dysku (obrazów płyt) bez konieczności nagrywania ich na płyty.

1. Wybieramy z górnego menu Plik>Otwórz (Wskazujemy obraz 1cd z grą "The Sims 2"). W głównym ekranie programu powinna być widoczna ikona z obrazem płyty.

2. Klikamy prawym przyciskiem myszy na wcześniej otworzonym obrazie gry i z menu które się pojawiło wybieramy "Kreator nagrywania...". Pojawia się okienko z domyślną ścieżką obrazu.

3. Klikamy na "Dalej" pojawia się następne okienko z ustawieniami zapisu.

Ustawienia:

- Prędkość zapisu: 4x
- Tryb zapisu: RAW - DAO
- Włącz system ochrony zapisu: TAK (Kwadracik zaznaczony "pełny")
- Nie zamykaj ostatniej sesji: Nie (Kwadracik nie zaznaczony "pusty")
- Korekcja EFM: TAK (Kwadracik zaznaczony "pełny")
- Korekcja danych subkanałowych: (Kwadracik zaznaczony "pełny")

4. Klikamy na "Zapis"

Uwagi:
- Aby gra działała trzeba usunąć programy Emulujące Virtualne napędy CD
- Metoda ta nie działa ze wszystkimi nagrywarkami (Moja nagrywarka LG GCE 4800B 40x12x40)
- Gdy płyta zostanie nagrana nie poprawnie gra (Nagrywarka nie obsługuje nowych technologii)będzie prosić o ponowne włożenie płyty lub pojawi się błąd pliku "Sims2.exe" (typu wyślij do microsoft)
- Witaminka dostępna w internecie powoduje zablokowanie możliwości budowania w grze "The Sims 2" ale umozliwia granie bez Płyty z grą.


- Napisałem opis nagrania tak prosto jak tylko potrafiłem.
- Osoby które nagrają tą metodą pierwszy CD prosze niech napiszą czy im ta metoda pomogła, ewentualnie jaki mają problem i jaką posiadają nagrywarkę.

Ten sam tekst zamieściłem na forum strony torrent.org.pl
Opisu nie znalazłem w internecie tylko napisałem wedłuk własnej wiedzy i doświadczeń więc ten sposób nie jest oficjalnym sposobem nagrywania gry "The Sims 2". Nie daje 100% gwarancji że nagrywanie się powiedzie.

Numer GG:3550009
W razie problemów prosze pisać na forum lub prywatnie na GG (Jestem zawsze niewidoczny) jeżeli bede dostępny to odpiszę.

Ostatnio zmieniany przez 963852 : 18.09.2004 o godz. 19:20
963852 jest offline   Odpowiedz cytując ten post