Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.09.2004, 17:34   #3
peterka
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika peterka
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Lokalizacja: Żyrardów
Posty: 131
peterka zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Fantomas
Witajcie.
Mam płytę VCD z bajką dla córki. Problem w tym że jest taki, że w filmie ścieżka dźwiękowa jest bardzo cicho nagrana. Jak zrobić by podnieść poziom głośności. Udało mi się wyciągnąć ścieżkę dźwiękową do WAVE i podnieść odpowiednio poziom głośności. Ale jak teraz dołożyć tak zmodyfikowany dźwięk do filmu?
Jak ktoś ma pomysł, to proszę o pomoc, bo złożenie video i dźwięku w Nandubie nie chce działać akurat w przypadku filmu VCD - coś tam pisze, że format źródłowy video nie jest obsługiwany (jest niekompatybilny) z formatem AVI i nie da się bezpośrednio skopiować strumienia video i dokleić do niego dźwięku.
Miłego dnia
Można to zrobić TMPGEnc.
1.rozdzielić video i audio
2.audio najlepiej jeśli jest w mp2
3.TMPGEnc zakładka file dalej MPEG tols dalej Simple Multiplex type:MPEG1-video-CD. Nastepnie wczytać Video oraz Audio podać nazwę nowego pliku następnie przycisk RUN. Nagrać powstały plik(.mpg) np. w Nero jako Video-CD
peterka jest offline   Odpowiedz cytując ten post