Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.09.2004, 09:05   #1
Agnieszka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.09.2004
Posty: 6
Agnieszka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z nagranym DVD

Witajcie ... mam wiec pierwszy (a wlasciwie 2) wlasny dvd nagrany na moim PC ... i od razu pierwszy problem ... mam nadzieje , ze tu znajde pomoc.
Nagralam DVD programem Pinnacle Studio 9 Wydaje mi sie , ze po kolei przeszlam wszystkie kroki .. od poczatku do konca, czyli okreslilam ze ma byc to finalnie dvd itd itp ... program nagral plyte dvd ktora w PC odtwarza super , natomiast w stacjonarnym dvd dzieje sie cos niedobrego ... dvd widzi plyte jako dvd zaczyna ja odtwarzac ale w sposob ze widze jedna klatke obrazu po czym przeskakuje na inna klatke (na liczniku czasu widze ze co ok minute - minuty biegna jak sekundy a obraz jest strzepkiem stopklatek. Ta sama plyte wlozylam do DVD ze stanow i od razu pokazuje sie Error.
Pomyslalam sobie ..pinnacle nie dziala jak trzeba ... wiec zmienilam program na InterVideo WinDVD Recorder 5 - program dostarczony z nagrywarka ... znowu , przeszlam wszystkie kroki po kolei , tym razem nawet zapytal czy ma nagrac w PAL (tego Pinnacle nie zrobil) potem trwalo to jakies kilka godzin .... i mialam gotowe nagrane dvd ... jak zwykle gralo ono w PC bez zadnych problemow ... ale na stacjonarnym dvd ... przeskakuje ..ale musze przyznac ze nie tak bardzo jak to pierwsze .... ale jednak .. na dvd z usa pokazuje sie error.

Co zauwazylam .. ponnacle nagralo "wiecej " na plycie ... WinDVD plyta wyglada jakby bylo mniej ( a jest ten sam material !!! ) ... czli tam gdzie nagrane wiecej nie da sie ogladac w stacjonarnym dvd bo obraz przeskakuje o minute na sekunde ... a tam gdzie mniej .. tylko pare sekund na sekunde ...

co robie zle z moze stacjonarne dvd nie daje rady ze zbyt dobra jakoscia (bo jak mniej na dysku to gorsza jakosc !!??) ..

za kazda pomoc bede wdzieczna .
Aga
Agnieszka jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online