Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.10.2004, 15:17   #2
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez czero
Witam!

Pisze ten temat ,aby uswiadomic a zarazem pomoc jednemu z moich kumpli, ktory zastanawia sie nad kupnem nagrywarki.

Priorytetowa dla niego sprawa jest problem lamania zabezpieczen przez owe nagrywarki. Kupuje on dosc czesto oryginaly, a nie chce tez zeby sie niszczyly, wiec chcialby robic ich back-upy .

Sam jestem wlascicielem neca 2500a i juz mu mowilem, ze ta nagrywarka jest super pod kazdym wzgledem oprocz wlasnie przegrywania zabezpieczonych plytek, bo z tym sobie nie radzi. Ale z niego jest uparte zwierze i nie wierzy mi na slowo. Powiedzial ze poki nie przeczyta tego w opinii innych to nie uwierzy. Argumentuje to tym ze wiele dobrego slyszal o necu i jakos nie chce mu sie wierzyc ze nec nie radzi sobie z zabezpieczeniami.

Jak juz pisalem, zastanawia sie on nad kupnem nagrywarki i wazne dla niego jest robienie backupow z oryginalow.

Mam wiec do was prosbe, jakie nagrywarki radza sobie dobrze z lamaniem wspolczesnych zabezpieczenen np. safedisk 3.2 -> sims2. Czytal o tym (o problemach z poprawnym wypaleniem tej gierki) i sie przestraszyl.

I jak sie ma sprawa kopiowania zabezp. gier wsrod rzonych modeli neca

Z gory dziekuje za odpowiedz.
Proszę bardzo!

Należy zerknąć TU

Całkiem świeży teścik 3500A

Bo 2500A i 2510A już chyba raczej się nie uświadczy
VIZZARD jest offline