Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.10.2004, 14:44   #7
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 33,367
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Podalem ci sposob najprostszy, ale ty uparles sie zeby kombinowac no i widzisz natknales sie na jedno z ograniczen winiso.
Jesli juz boisz sie wirtualnych napedow to zrob tak - nagraj tego nrg na plyte cdrw (coby nie zmarnowac plytki) i dalej tak jak napisalem wyzej. Na tej cdrw bedziesz mial dokladnie to samo co po zamontowaniu obrazu w wirtualnym napedzie.

Ech jak to ludzie sami komplikuja sobie rzeczy proste
A wirtualny naped to na prawde pozyteczny zwierz. 8 )
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline