Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.10.2004, 20:36   #83
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekj
Wiem co Masz na myśli. Przyjdzie czas na porównanie Nec'a i Litka. Dokładnie sprawdzę oba na różnych płytkach. Sam jestem ciekawy wyniku. A co do Esperanzy może to sprawa dopracowania strategii zapisu dla tego nośnika.
A tak naprawdę czy firmie LiteOn zależy, żeby ich produkt zapisywał wszystkie nośniki, czy te lepszej jakości. To tak jak np. samochody, nie każdy może jeździć w terenie. A wcale nie jest gorszy.
Porownywalem troche 1633 i NECa 2500. Z tych testow Kprobe ktore robilem na swoj uzytek wynika ze NEC jest lepszy - z tym ze ja nie kupuje nosnikow ktore sa drozsze niz 3 zl. a drozsze niz 2 zl. w tej chwili sporadycznie (tak wogole to i tak nie wierze tym wykresom do konca - dla mnie liczy sie skutecznosc, a nie rysunek w png ktory wychodzi z tego programu).

PS. Moje testy byly nietypowe bo testowalem predkosci 4/6/8 a 1633 powinno sie raczej konfrontowac z 3500 a nie z 2500 i to na wysokich predkosciach, ale kto w tej chwili nagrywa plyty z predkoscia 12x/16x ??

Ostatnio zmieniany przez pawelblu : 04.10.2004 o godz. 20:38
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post