Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.10.2004, 20:42   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Ciekawe powiedzenia, cytaty, śmieszne stwierdzenia

Właściwie mógłbym to umieścić w temacie o dowcipach, ale jest on już tak obszerny, że zapewne przepadłoby to wśród tysiąca innych kawałów, więc napiszę osobno.

W czasie wakacji, w firmie, gdzie miałem praktyki, ostatniego dnia rozmawiałem sobie z jednym robotnikiem i temat zszedł między innymi na stosunki polsko - amerykańskie. I jakoś tak wyszło nam takie śmieszne stwierdzenie. Zachowam oryginalną słownictwo (lekko niecenzuralne ):

Stwierdziliśmy najpierw, że polski rząd robi wszystko, aby podlizać się Amerykanom, czyli my, jako Polska wchodzimy im w dupę. Potem doszliśmy do wniosku, że Amerykanie właśnie tam to mają. Czyli:

Wchodzimy Amerykanom w dupę, a oni nas w dupie mają, czyli w sumie kolej rzeczy jest zachowana i wszystko jest w porządku


Akurat mi się to przypomniało, bo wczoraj po zajęciach sportowych usłyszałem w szatni inne dość ciekawe stwierdzenie. Ktoś komentował grę polskiej drużyny w piłkę nożną i powiedział:

"Pewnie im dzisiaj kiespko pójdzie. To mecz o wszystko, a w meczach o wszystko Polacy ******ą wszystko"

Też muszę przyznać, że ciekawe



Jeśli słyszeliście inne tego typu rzeczy - napiszcie. Czasami właśnie ze zwykłej gadaniny, czy zbiegu okoliczności wynikają śmieszne stwierdzenia, czy sytuacje
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online