Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.05.2002, 19:35   #5
norbic
Bywalec
 
Data rejestracji: 29.04.2002
Posty: 51
norbic w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
panowie jesli chodzi o dane techniczne czytnikow cd to mam jako taki pojecie i kilka servisowych schematow chodzi mi o to zeby softwarowo regulowac w zaleznosci od potrzeb, jesli chodzi ot ten potencjometr niedaleko oka lasera w czytnikach i nagrywarkach istotnie sluzy zazwyczaj regulacji ale to wtedy jak juz prawie padl czasem jednak niema potencjometru albo jest ich kilka ale nie o to chodzi,
rzecz w tym ze wypalarka nagrywa jak nalezy ale koliduje z nero ( jak sie instalnie nero w system to nieobsluguje plytek rw
przyklad: robie plytke bootowalna opisana na cdrinfo za pomoca programu z lini polecen dzieje sie to przed zainstalowaniem nero program w pewnym momencie wyswietla moc lasera " 5 " plytka rw zostaje nagrana jest ok...
teraz instaluje nero i tym samym programem nagrywam na rw moc lasera " 3 " wiec skoro program to zmienia to ja terz powinienem umiec
czy ktos przyzna mi racje ?
coprawda niektore nagrywarki niemaja mozliwosci regulacji mocy lasera moja jednak ma
a co do palenia z mniejsza predkoscia to wypalam na cdrw x4 bo taka pretkosc ma moja nagrywarka ale probowalem tez na predkosci 2x i 1x te same efekty
nagrywarka to yamaha crw8424s i niemam z nia zadnych problemow pali jak nalezy poza tym jednym przypadkiem mam jeszcze 2 inne palniki nowsze szybsze ale im czasem odbija i wala plytki od tak sobie ta jamaszka moze jest wolna ale zawsze pali jak nalezy to przez sentyment do niej szukam rozwiazania tematu

pozdrawiam
__________________
brak nadzieji na brak cuduw
norbic jest offline