Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.10.2004, 21:41   #28
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Opera

Vitam,
Posiadam Operę w wersji 7.54, ostatnio zainteresował mnie klient pocztowy w nią wbudowany i wykryłem parę błędów lub niedociągnięć, ale chce się upewnić Mianowicie:
* podczas pobierania poczty wyswietla się monit ile jest nowych wiadomości ... brakuje monitu że nie ma nowych emaili (jakos nieufny sie ostatnio zrobiłem i gdzies mi brakuje tej informacji)
* czy zdarzały się Wam "znikające" emaile
Klikam na np. Odebrane a tam pisze "nieprzeczytanych: 0 z 1" ale na liście nie ma żadnego emaila ... powinny byc widoczne wszystkie wiadomości a tak nie jest.



* w edycji konta, zakładka Serwey w rozwijanym menu Uwierzytelnianie jest d wyboru: AUTH CRAM-MD5, APOP, AUTH LOGIN i Tekstowe - co one oznaczają. W Outlooku ich nie widziałem. Normalnie wybierałem AUtomatyczne ale jezeli chodzi o Eranet.pl do musiałem wybrac cos innego bo niedało się zalogować na konto.

Ktoś się spotkał z podobnymi problemami
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post