Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.10.2004, 16:36   #4041
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Benek99 wlozyl kij w mrowisko. Jego opinia jest w dzisiejszych czasach bardzo niewygodna. Od okolo pol roku na forum jest duze lobby wykresowe. Tak jak kiedys robienie wykresow mialo sens bo wyniki wydawaly sie byc w miare obiektywne tak teraz conajmniej od modelu 832 przesalo sie oplacac robic testy w kprobie - dlaczego - bo nie odzwierciedlaja one w zaden sposob stanu faktycznego plyty (zreszta od poczatku technologi DVD nie bylo takiego stopnia dokladnosci i przekladalnosci wynikow na stan faktyczny jak w CDRach). To ze jedna plyta bedzie w normie a druga powyzej nic nie znaczy tak naprawde. Czesto zdarza sie tak, ze lepsza wykresowo plyta zachowuje sie duzo gorzej w odczycie, a ta ktora jest wykresowo gorsza zachowuje sie duzo lepiej. To wiekszosc osob wie, ale jakos lubi o tym zapominac i lubi uznawac ze tego problemu nie ma.

Nie chce mi sie po raz setny pisac tego samego bo temat Kprobe to shit (test w Nero opiera sie na tych samych procedurach), wraca cyklicznie i tylko czasem wybucha z wieksza lub mniejsza sila.

Jak powiedzial Sobal kiedy rozmawialem z nim ostatnio na gadu, kilka dni temu:

'Ja mam zasade - Nie robic zadnych testow na liteonach'

I coprawda do konca sie z ta mysla nie zgadzam, poniewaz testowanie na liteonie nie daje kompetentnej oceny, to jednak te testy sa fajna ciekawostka i w ramach wlasnych testow i doswiadczen fajnie miec taka zabawke. ZABAWKE - nic wiecej.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post