Dyskusja: LiteON 32x
Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.05.2002, 14:18   #10
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Darek - jeśli chodzi o uwagę o "złotych..." - może niestosowna - jeśli tak - przepraszam.
Co do cynizmu to się nie przyznaję - wstawiłem żółte mordy - poza tym to wcale nie jest wada
Ale dysana czarnego nagraj - tak dla testów. ;D
a co do powracających sporów która nagra lepiej nagrywa - nie skreślaj LiteOna -
Wracając do tematu - nie muszę wcale czytać testów cdrinfo.com - żeby wiedzieć na czym polega z-clv.
I oczywiście widać różnicę na zapisanym nośniku i niekoniecznie pod światło.
I oczywiście jest różnica pomiędzy oryginałem za 70 zet a kopią za 2,50 - ale zależy to nie tylko od nagrywarki (czyt. Liteona) - poczytaj sobie tu trochę o jakości kopiowanych audio i ich późniejszym odtwarzaniu na dobrej klasy sprzęcie. Swoją drogą - wolę swoją nagrywarkę, niż dwie nagrywarki audio stacjonarne kumpla.
Poza tym - jeśli nagrasz audio z prędkością x8 (na co ten Liteon pozwoli) to nie masz żadnych zmian prędkości (zclv).
Dlatego m.in. na Liteonku 24 stosuję taką prędkość zapisu audio, żeby mi się nie włączało clv i przypadkiem burn-prof, czy smart-burn, coby potem na odtwarzaczach było OK.
Mam nadzieję że teraz się rozumiemy

Jerry - zaraz, zaraz - to on pozwoli na zapis wolniejszy niż 8x? A w jakim programie - bo może i mojego 24 da się do tego zmusić? I czy Ty to sprawdziłeś - faktycznie tyle trwał zapis?

PS. Żeby być dokładnym - w WinOnCd do audio daje mi się zmusić go do pracy x6
PS.2 do Darek - problem ten dotyczy nie tylko LiteOna
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline