Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.10.2004, 07:03   #53
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Ziele
Ktoś wie jak w Mozilli zrobić aby linki do czegoś co nie jest stroną pobierały sie jak pliki? Nie wiem czemu ale np nazwa.torrent odtwiera sie jako strona. Zresztą jeszcze jest pare innych rozszerzeń które sie tak glupio otwierają.

i jeszcze jadno... jak zrobić aby menu kontekstowe linku do pliku posiadało pozycje pobrania np przez NetTransporta? Mam zainstalowaną wtyczke która dodaje menagera ale w okienku pobierania. Co nie daje prostej mozliwości pobrania pliku jesli mi sie robi coś takiego jak napisałem wyżej.
Ad.1 jeśli masz zainstalowanego klienta torrenta to plik *. torrent sam sie w nim otworzy jak na rysunku ( a może trzeba mieć BitCometa?)
Ad.2 zainstaluj plugina FlashGot
https://update.mozilla.org/extension...nfo.php?id=220
Dołączone obrazki
File Type: png Torrent.png (7.4 KB, 752 oglądane)
__________________
c'est la vie !!!

Ostatnio zmieniany przez Zetoxa : 27.10.2004 o godz. 07:54
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post