Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.11.2004, 21:03   #4336
Maru22
SOHW-812S@832S
 
Avatar użytkownika Maru22
 
Data rejestracji: 05.09.2004
Lokalizacja: Poland
Posty: 48
Maru22 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Daniel290
Tyle ze gdzieś docztałem że po takiej modyfikacji można wgrywac bez kłopotu biosy oryginalne i nie grozi mrugająca dioda wtedy
Owszem, jedyny plus ze zmiany programu EEPROM'u to tylko możliwość wgrywania orginalnego FlashBiosu ze strony Lite'On. Testy nagranych płyt nie wykazują wg. mnie różnicy w ich jakości a FlashBiosy ze strony Codeguys'a nie są gorsze od orginalnych (może nawet lepsze) i poza tym łatwiej je modyfikować Omnipatcherem. Ja już jestem po takich próbach i w końcu pozostawiłem orginalny program EEPROM'u. Próbowałem wszystkie dostępne FlashBiosy i doszedłem do wniosku iż moja nagrywarka 812S chodzi na każdym podobnie dobrze (może tylko te pierwsze były trochę słabsze) a kilku procentowe różnice jakości nagrywania mieszczą się w granicach błędu pomiarowego. Warto nagrywać na płytach lepszej jakości jak Verbatim, TDK, Sony czy Platinum a nie będzie problemu z jakością nagrania. Jakieś małe błędy nagranych płyt zawsze będą, bo same płyty nie są idealne i w swojej strukturze zawieraja defekty, które muszą być korygowane.
__________________
- Nauka nie idzie w las -

Ostatnio zmieniany przez Maru22 : 02.11.2004 o godz. 21:32
Maru22 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online