Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.11.2004, 21:54   #1
zibitorun
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.02.2004
Posty: 4
zibitorun w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Jak wydzielić plik audio z AVI(divx, xvid)?

Witam was i proszę o pomoc! Po krótce: Potrzebuję wypalic kilka dobrych filmów dla moich rodziców, którzy (z racji wieku) mają problemy z czytaniem, równocześnie śledząc filmy. Chciałbym wypalić filmy na dvd i zamieścić tam plik z lektorem (chcę sam czytać filmy dla nich). Mam programik Pinnacle Studio (po tym jak stworzyłem kuzynowi płytkę dvd z jego ślubem po wcześniejszym nakręceniu) wpadłem na pomysł by zamieścić w programie obraz filmu, przeczytać tekst filmu, podrzucić plik audio jako 2 ścieżkę do PStudio i zegrać na dvd jako film z lektorem w ramach prezentu dla rodziców.
Czytałem wiele waszych postów co pozwoliło mi na przetworzenie filu z AVI(Xvid) ndo MPEG2 i teraz Pinnacle Studio rozpoznaje plik, natomiast nie ma oryginalnej ścieżki dźwiękowej (użyłem programu TMPGEnc). Niestety po przechwyceniu ścieżki dźwiękowej z Xvid do MPEG Layer II słychać dziwne piski. Wiele jest tu artykułów i postów, niestety nie znalazłem żadnego, w którym ktoś opisałby taki problem. Pomóżcie proszę, mam nadzieję że nie jestem jedynym ludkiem z potrzebą podłożenia LEKTORA...... Dzieki
!!!
zibitorun jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online