Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.11.2004, 23:40   #39
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez prof_
Heh... cyz ktos sie spotkal ze Rebuilder wygenerowal taki rozmiar plikow ze nie miesci sie na dvd+r? Kiedy chcialem nagrac i zmienilem booktype na dvd-rom to wyskoczylo ze nie ma wystarczajacej ilosci miejsca na dysku. Jednak wedlug danych w nero bylo tyle samo ile jest miejsca na plytce. No ale dalem overburning i poszlo jednak na koncu wyskoczyl blad Plytka dziala w kompie ale nie wiem czy pojdzie w stacjonarnym.
Na początek Płyta DVD+R ma mniejszą pojemność od DVD-R o chyba 8MB.

Jeśli się zmienia matryce lub kombinyje z RBOpt to wielkość wynikowa filmu jest nieprzewidywalna (jak narazie dla mnie) bo zależy to też od samego filmu.
Np. przy pewnych ustawieniach (matryce+RBOpt) film X przekracza pojemność płyty, a przy takich samych ustawieniach film Y mieści się.
Jak narazie z moich doświadczeń wynika że kodek DGDecode.dll ma największe skłonności do przesady.
A np. przy zastosowaniu MPEG2DEC.dll , MPEG2Dec3.dll , Mpeg2Dec3Dg.dll
Takich problemów raczej nie ma, lub są ale w drugą stronę tzn. wielkość wynikowych plików jest mniejsza od rozmiaru płyty o np. 80-100MB.
Jak narazie kodek MPEG2Dec3.dll daje chyba najbardziej przewidywalny rozmiar wynikowy filmu, piszę chyba bo mi gdzieś moje notatki wcieło.
Jak ich nie znajdę to będzie oznaczało że moje 4 tyg próby i wnioski w tym temacie poszły do śmieci.

Jak płytka działa na kompie to raczej w stacjonarce nie powinno być problemów, zresztą na końcu są tylko napisy.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post