Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.11.2004, 11:11   #4
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
BD - współczuję, ale ja miałem takie same przejścia z serwisem HP (gdzieś na forum to opisywałem, można jeszcze znaleźć). Na Twoim miejscu zrobiłby jedno - znalazł konkretne przepisy prawne mówiące o gwarancji, w których jest wyraźnie napisane (przynajmniej jeszcze jakiś czas temu było, ale wydaje mi się, że w miedzyczasie nie uległo to zmianie), napisał do Ilyamy pismo, w którym powołując się na ten przepisy po trzech naprawach, które nie usunęły usterki (jako dowód zamieszczasz zdjęcia zrobione tego, a tego dnia), odstępujesz od umowy kupna i żądasz przelania kwoty xxx (oczywiście tej, jaką trzy lata temu zapłaciłeś) na swój numer konta. Dajesz im ustawowe 14 dni na odpowiedź, jeśli w tym czasie jej nie otrzymasz, zakładasz, że reklamacja została uwzględniona i w okresie powiedzmy kolejnych 14 dni oczekujesz na przelew bankowy.

Jeśli takiego nie dostaniesz pozostaje droga sądowa, ale ja nie wahałbym się na nią wystąpić.

Pozdrawiam i życzę powodzenia
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post