Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.11.2004, 14:10   #1
Kertoip
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Kertoip
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 18
Kertoip zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Rebuilder 0.66a, CCE SP 2.67.00.23, DvdReMake 1.4.6 - błąd przy opcji Rebuild

Witam,
Dwa tygodnie temu wziąłem się za wykonywanie kopii bezpieczeństwa płyt DVD. Naturalnie wcześniej przeczytałem wszystkie (chyba) artykuły i porady na forum. Wybrałem metodę opisaną w Duet DVD.
Zacząłem od serii STAR WARS. Część IV, V, VI i II poszły bez problemów, zachowując wysoką jakość filmu.
Problem mam z częścią I. Przy końcowej fazie rebuild, na ok. 78% pojawia się komunukat:

DVD Rebuilder experienced a buffer overflow. Error #0004. Process must abort.

Film ściągnąłem DVD Decryptrem w całości, później DVDReMakem wyciąłem (opcja hide) dwa dodatkowe rodzaje menu i wodotryski w postaci animowanych przejść w menu. Po eksporcie, to co zostało działa prawidłowo - uruchamia się okrojone menu i film.
Rebuilder bez problemów przechodzi przez Prepare (75%) i Encode (10 VBR_passes), dopiero zatrzymuje się na Rebuild. Film próbowałem już kompresować kilka razy (na różnych komputerach) i używałem różnych wersji Rebuilder'a, problem występuje zawsze w tym samym miejscu.
Podejrzewam, że coś niedobrego dzieje się z kopią filmu po użyciu DVDReMake, ale nie jestem pewien gdzie tkwi błąd. DVDReMake raczej nie jest uszkodzony - inne części SW skompresowały się prawidłowo (niestety nie mam innej wersji żeby dokładnie sprawdzić).
Może ktoś wie, jak rozwiązać ten problem.

Druga sprawa to komendy w DVDReMake'u. Czy ktoś wie gdzie można znaleźć wyjaśnienie, instrukcje lub opis komend dotyczących przejść między PGC itd. Informacje, które znalazłem w opisach na forum są bardzo skromne, a zabawa z menu jest całkiem interesująca.

Pozdrawiam serdecznie.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-dbd_rb_error.jpg  
Kertoip jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online