Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.11.2004, 23:57   #10
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
wyciszalem ostatnio kompa - wymienilem w nim chyab wszystko, obudowe tez 'lekko zmienilem'

poza wygladem [to rzecz gustu i dla mnie akurat kompletnie bez znaczenia] polecalbym zwroci uwage na:

miejsca na wiatraki - co najmniej dwa z tylu i jeden z przodu - wazne zeby ten z przodu mial faktycznie przed soba dziure w tym ozdobnym plastiku, ja swoja obudowe musialem rznac dremelem bo owszem wiatrak dalo sie przykrecic ale co z tego jak przed nim stala plastikowa plyta?

mozliwosc wykrecania plyty do ktorej przykrecasz plyte glowna - niby nic a cieszy

DUZO miejsca w srodku - kable zajmuja w srodku masakrycznie duzo miejsca, nawet jak je poskrecasz i pospinasz, inwestuj w big towera nie bedziesz zalowal ani sekundy

solidna budowa - cienka blacha rezonuje i dziala jak pudlo, gruba z kolei kiepsko oddaje cieplo - musisz wybrac cos po srodku

tunel powietrzny w lewej sciance obudowy skierowany na proca to fajny wynalazek

modecom to dobra firma, jej zasilacze czasem stawiane sa na rowni z chieftecami - to nie jest firma krzak, jesli znajdziesz jej bude za 200 zeta z zasilaczem - bierz

czemu wiatraki takie wazne? abo prosze panstwa nawet po skreceniu napiecia z proca do 1.45 [z 1.6 - t-bred] ale po zamocowaniu 9800xt [odkreconego nawet!] mam w srodku piekarnik, jutro kolejna modyfikacja budy - komin [dziura w wierzchu obudowy plus wiatrak wolnoobrotowy [zeby kurz nie lecial!]] jestem ciekaw czemu tego nie robi sie w defaulcie

a co do tej slicznej, malej obudowy - sa 3 wyjscia: albo w srodku jest RZECH ktory sie nie grzeje, albo w srodku jest 5 wiatrakow po 10k obrotow, albo w srodku jest 100 stopni

powiem tak - zadnej z tych rzeczy nie chcialbym miec nawet u sasiada..
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post