Dyskusja: Wybory na Ukrainie
Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.11.2004, 09:45   #12
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
... po pierwsze, te wybory zostały ordynarnie sfałszowane jak nasze w 1947 roku,
po drugie jedynym facetem z jajami na Ukrainie jest Julia Tymoszenko, szkoda, że nie startowała.
..po drugie - widac ja za plecami Juszczenki i przenosni i doslownie, w koncu bedzie premierem tej ekipy.. Problem Juli to to, ze jak byla wicepremierem to podczas prywatyzacji ( uwaszczenia) podobno jakies drobny milion,czy tez pare "babek" ( to taki zielony pieniazek z podobizna imperialistycznego prezudenta) przypadkowo wplynelo na jej konto.

Niestety u nich tak jak u nas - co ruszysz to prokurator. Przypomina mi sie taka historia . Na koncu Sojuza wychodzila taka gazeta "argumenty i fakty" w pewnym sensie opozycyjna do wladz. I jednego dnia wyszla bez ostatniej strony , bo cenzura ja zdjela. Tajemnoca poliszynela byla tresc ostatniej strony.Redakcja umiescila tak anons mniej wiecej takiej tresci.
.."obywatele, zrzucmy sie ( w domysle w dolarach) i za te pieniadze sprowadzmy z zagranicy rzad - ucziwy, madry i na stale"

i im i nam teraz chyba tez by sie przydalo
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post