Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.11.2004, 10:40   #11
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez THE ONE
Panowie jeżeli macie racje to wypadałoby iśc do sklepu i rzucic im tą nagrywarkę na ryja. Sprzedawca i producenta zapewnia, że obsługuje wszystkie formaty +\-. Przypominam, że już udało mi sie nagrać coś na minusie kiedyś (Verbatim) I dodam, że jestem upierdliwy i żeby to były minusy robione u kowalskiego w komórce na kowadle powinny chulać. Tak wiec nie rozumiem zaistniałej sytuacji. Chyba, że producenci rządzą sie innymi prawami i maja nas użytkowników głeboko w d...... Dalej nie moge nagrywac:-) HELP

pali we wszystkich formatach, ale...

trzeba bylo poczytac conieco o tym sprzecie nim go wziales

nastepnie zastanow sie czy wypalona plytka za 1pln bedzie na tyle trwala ze ja odtworzysz np. za rok

a tak poza tym to jesli zalezy ci na jakosci to kup te verbatimy sa po 2,40pln za sztuke i to chyba nie jest DUZO

poczytaj w tym dziale ktory ci podalem i wtedy zobaczysz kto, co i po co !!
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post