Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.12.2004, 10:55   #5
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Bialy
ok dzięki przerobilem BIOS i wgrałem nowy teraz mi nagrywa na x1 x2 itd. ale jak wypalilem płytę na x1 to jest więcej błedów niż na x4 czy to jest normalne czy to z moją nagrywarą jest coś nie tak (nagrywałem na TDK DVD-R)

przeczytaj moj podpis to na czerwono

jak masz plytke 4x to wypadaloby nagrywac ja 4x lub jak mozesz to szybciej (choc nie zawsze skutki tego beda lepsze). u mnie verbatim 4x pali sie ladnie 8x, ale najwazniejsze ze stacjonarka to lyka bez zajakniecia

jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline