Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.12.2004, 13:15   #34
wesyr87
Gotowy do użycia...
 
Avatar użytkownika wesyr87
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Posty: 45
wesyr87 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez wirsz
Witam!
Nowy Liteon SOHW 1653S , pod Win98 po włożeniu czystej płytki DVD do napędu odczytuje ją jako -Audio CD- o pojemności 1,99GB automatycznie załączając Winampa.Próbowałem wielu rodzajów czystych płyt DVD i ciągle to samo, nagrywarka widzi je jako Audio CD.Reszte funkcji nagrywarki działa dobrze. Używam programów Nero B.6.6.0.3. , Clone DVD 2.5.4.3. , Clone cd 5.0.4.2. .Wersja firmware to CS02. Próbowałem ściągnąć wersje CS09 ze strony Liteon podaną przez -zorg- ale nie chce mi ściągnąć.Wesyr87 napisał że zmienił IE (nie bardzo się orientuje jak to zrobić, proszę o info).Co jest ciekawe , po zamontowaniu nagrywarki pod WinXP , działa ona bez problemów(u mnie z pewnych powodów WinXp- odpada).
Prosze o podpowiedzi i informacje dotyczące tego problemu - z góry dziękuję.
(wirsz@poczta.onet.pl)

witam pomoge Ci polowiczne z tym problemem a mianowicie z biosem. Napisalem ze nie zmienilem IE tylko wlaczylem bo normlanie uzywam mozilla firefox no i jak wchodzilem na strone i naciskalem na nazwe biosu podana po opisem do nagrywarki to otwieral sie ta sama strona, jak wlaczylem IE to zrobilem to samo i odrazu zaskozczylo jak nacisnalem na nazwe biosu tzn. zaczal scaigac nowy bios. na win98 nie wiem jak wykrywa plytki poniewaz juz od niepamietnych czasow uzywam xp, a w XP nie mam zadnych problemow z ta nagrywarka jestem bardzo zadowolony z jakosci nagrywania plyt tanszych i drozszych.

Pozdrawiam Wesyr

Ostatnio zmieniany przez wesyr87 : 25.12.2004 o godz. 13:57
wesyr87 jest offline