Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.12.2004, 08:50   #38
wirsz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.12.2004
Posty: 4
wirsz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam!
Vizzard - nagrywarkę mam drugi tydzień ,po dwóch dniach byłem z nią w serwisie tam gdzie ją kupiłem (Kraków),od serwisanta usłyszałem między innymi to zdanie -być może producent nie przewidział aby działała pod Win98- nie będę tego komentował , na stronie Liteon w opisie tej nagrywarki jak byk pisze że ma działać pod Win98.Ale też nadmieniał że w tym przypadku może nie pomóc uaktualnienie biosu ale spróbować można. W tym samym dniu zrobiłem format c: , nie pomogło.Zacząłem pytać w robocie i nic.Byłem w jeszcze jednym punkcie serwisowym , pytam czy zna się na nagrywarkach - oczywiście tak- przedstawiłem problem a odpowiedż -być może producent nie przewidział aby działała pod Win98 a najlepiej żebym zadzwonił do Microsoftu -(no coment). Sformatowałem dysk jeszcze raz i dalej to samo -wszystko działa oprócz nagrywania DVD bo czyste płyty żle widzi.
Coraz bardziej dochodze do wniosku że producent po prostu schrzanił robote co do pracy nagrywarki pod Win98 a naszym serwisantom brakuje wiadomości bo umiejętności mają dobre.
Wiem że w tej sytuacji najlepiej by mi było zainstalować WinXP bo tu nagrywarka działa bez zarzutów ale pracuje na pewnych programach z którymi są problemy pod WinXP więc na razie się z tym wstrzymuje.Może wreszcie się uda trafić na ten brakujący punkt.
Pozdrawiam!
wirsz jest offline