Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.12.2004, 17:38   #2
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Indianin23
Witam
Odtwarzam płyty DVD na kompie, a oglądam na telewizorze po przez wyjście telewizyjne w moim GeForce MX 440. W ustawieniach karty telewizor mam ustawiony jako obraz pomocniczy. Śmiga fajnie jest tylko jeden problem na większości filmów obraz na telewizorze jest bardzo wąski i strasznie mnie to wkurza !!!!. Jest jakiś program do rozszerzenia obrazu
BsPlayer ma taka możliwość i sprawdza sie świetnie, ale z avikami, a mi chodzi konkretnie o DVD. BsPlayer oczywiście odpala też filmy DVD, ale niemożliwy jest tam wybór napisów czy całej ścieżki dźwiękowej np z lektorem.
Szukałem takiej opcji w PowerDVD ale nie ma nic co mogło by zmienić wielkość obrazu na TV. Zaznaczam ze TV ustawiony jest jako obraz pomocniczy inne opcje mnie nie interesują !!!
Bardzo proszę o pomoc
Ja mam ATI

Ale wiem, że TVTools dla nVidii

Potrafi czynić cuda

__________________
VIZZARD jest offline