Dyskusja: Zniesienie reputek
Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.12.2004, 22:39   #19
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,854
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A czego wy chcecie od tych calych reputek? Sama ich idea jest sluszna, tyle ze uzytkownicy sami ją wypaczyli. Sami dawali za frajer, dla tych zielonych kwadracikow pod awatarem i opisow do nich, i nie chodzi mi tu o tzw akcje swiąteczną bo to zjawisko juz wczesniej mialo miejsce. Nauczcie sie nimi obdarowywac tych ktorzy na nie zasluguja.
Teraz nagle dostrzegliscie co sie stalo i co, zlikwidowac je... albo oddac dysponowanie nimi administratorom, albo jeszcze lepszy pomysl - medale, kolejny bajer dla szpanu. A potem proponowalbym wymyslic jakis przelicznik do wymiany reputek na te medale albo i na odwrot.

Ja na samym poczatku bylem przeciwny pomyslowi z reputacjami, bo wiedzialem co z tego wyniknie.

Powtorze - nauczcie sie nimi poslugiwac w celu w jakim zostaly wprowadzone, a ci ktorym jest glupio z nadmiaru zieleni pod awatarem moga poprosic admina o wyzerowanie. To tyle ode mnie.

PS Uwazam, ze reputacje maja zostac tak jak jest. A w ogole to chyba nie macie innych problemow? No to sie cieszcie.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post