Dyskusja: Zniesienie reputek
Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.12.2004, 07:48   #36
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
.

Tak samo jak kiedys zastaly przyznane czapeczki cdrinfo dla uzytkownikow z 1000 liczba postow.To ci , ktorzy mieli troche mniej tez byli niezadowoleni.
****************
fakt pamiętam i pamiętam również zdziwienie niektórych, że ja mając prawo do "bezpłatnej" czapki nie chciałem jej. Nie zmienia to postaci rzeczy - że te kwadraciki (medale, stopnie to w sumie dziecinny pomysł jedego z byłych modów). Na początku forum były dwa automatycznie generowane stopnie - początkujący do 50 posta i drugi -( kurde już nie pamiętam). I nikomu to nie przeszkadzało.Jeśli nadawanie czegokolwiek spadnie na modów lub administratorów - to przwiduję znowu tarcia - a tego bym nie chciał ( dzięki dużemu taktowi obecnych modów nareszcie nie ma na forum "pyskówek" . Jestem oczywiście, jako człek przywiązany do wolności za zniesieniem jakichkolwiek symboli klasyfikujących - ale jak zostana to też nie będę protestował, bo od samego początku mi "wiszą"

PS. Jak byłem w wojsku tp koło koszar kręciła sie taka jedna Mariolka - ta to dopiero miała reputację

Ostatnio zmieniany przez bgn : 29.12.2004 o godz. 07:59
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post