Dyskusja: Zniesienie reputek
Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.12.2004, 12:30   #54
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Reputki tylko od modow i adminow?! kompletne nieporozumienie mim zdaniem, bo tak jak to juz bylo powiedziane, godzin w dobie by nie starczylo zeby wszystko czytac ... i 30 osob to by bylo za malo...
Ktos powiedzial ze najpierw chcelismy reputki, a teraz je wywalamy... no mnie akurat w tym momencie nie bylo, bo przypadko to akurat na czas mojej nieobecnosci
Mowimy ze reputacie nie odzwierciedlaja naszej wiedzy... no ale skad taki nowu user moze wiedziec ze XXX swoje reputki ma za akcje swiateczne i bedzie uwazal go za najmadrzejszego na forum. Nie chce tu nikomu nic ublizyc, bo to byl zwykly przyklad... no ale jakby nie bylo nowi nie maja oreintacji
Nadal jestem za zniesieniem reputacji i przy okazji licznika ... a pomysl mam taki, nie wiem czy mozliwy do realizacji:

"po kazdych 500 postach uzytkownik moze dostac pod nick mala plytke cdr, ale dopiero wtedy, jezeli admin na to zezwoli mniej lub wiecej majac orientacje o uzytkowniku. Jezeli nie ma zadnej moze sie poradzic kogos innego. A jak juz ktos tak jak sid dajmy na to mialby miec tych plytek 12 za czas jakis, to moze 5 zwyklych zmienialoby sie w 1 czerwona. W skrocie mowiac:
500 postow - 1cdr
1000 postow - 2cdr
...
2500 postow/5 cdr- 1 czerwona cdr
..."

Taki jest moj pomysl
pozdro
__________________
mallow jest offline   Odpowiedz cytując ten post