Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.12.2004, 18:47   #14
Cygan
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.06.2002
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 57
Cygan zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez kasztan417
Mam podobny problem : mianowicie po zaladowaniu pliku MPG do TmpDVDAuthor mam komunikat o nieprawidlowym GOP

niemoge za cholere znalezc tego programu "MPEG GOP Fixer z MPEGVcr"

ten plik MPG to jeden dlugi 3.5 GB

zalezy mi zeby to nagrac na dvd-video z wlasnie tych plikow bo nie mam mozliwosci jeszcze jednego kopiowania

Dzieki za pomoc
ideJ podał ci już link do MPEG2VCR-a. Ściągnij wersję trial, wchodzisz w menu tools i tu masz opcje MPEG Video GOP Fixer. wczytujesz swój plik - albo już zmuxowany mpg albo pierwotny strumień mpv (m2v) i najlepiej w opcjach testu od razu dać: All above- Scan - Fix - GOP resize. Podajesz teraz nazwe pliku wyjściowego i jazda . Ja np. mam bardzo brzydki strumień z POlsatu (DVB) - na godzinę materiału mam 2-3 tys. niekompatyb. GOP-ów i wielkość pliku wyjściowego po obróbce Fixerem zwiększa się o jakieś 6-7 %. Ale GOPy już są ładnie poobcinane do 15 w rzędzie Robię authoring na DVD-Labie i już się nie wiesza skubaniec w połowie muxowania, aczkolwiek zauwazyłem , że GOP Fixer ustawia bitrate w każdym sequence headerze na wartość średnią z pliku, ale to myślę nie ma znaczenia dla poprawności odtwarzania, choć wolałbym, żeby tego nie robił

Ostatnio zmieniany przez Cygan : 29.12.2004 o godz. 23:35
Cygan jest offline   Odpowiedz cytując ten post