Cytat:
|
Napisany przez teo32
Przełacz w opcjach na polski i będzie po kłopocie masz wersje 4.17 tam już chyba jest polski. Jak nie to w 4.18 na pewno jest bo sam mam.  )
|
Qrde, czy ja nie wyraziłem się jasno? Chodzi mi osensory na rysunku, który jest od czego? Co mi da zmiana języka?