Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.12.2004, 19:56   #6
-Kowalik-
Guru
 
Avatar użytkownika -Kowalik-
 
Data rejestracji: 31.08.2003
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,190
-Kowalik- niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez teo32
Przełacz w opcjach na polski i będzie po kłopocie masz wersje 4.17 tam już chyba jest polski. Jak nie to w 4.18 na pewno jest bo sam mam. )
Qrde, czy ja nie wyraziłem się jasno? Chodzi mi osensory na rysunku, który jest od czego? Co mi da zmiana języka?
-Kowalik- jest offline   Odpowiedz cytując ten post