Cytat:
|
Napisany przez silent22
Witam musze zrobic formata i chcialbym nie stracic ulubionych stron, czy ktos wie gdzie Firefox przechowuje pliki ulubione ??
Dzieki i pozdro
|
Wyexportuj zakładki.
wszyscy na raz.
Ostatnio zmieniany przez rycho : 02.01.2005 o godz. 16:25
|