Dyskusja
:
SpeedFan - pomoc z sensorami
Podgląd pojedynczego posta
02.01.2005, 16:43
#
13
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,863
2 chyba procek, bo jak prime wlaczam do najszybciej rosnie... [czesto nawet 70C siega]
pozdro
__________________
Staram się pisać poprawnie po polsku
Smartek
Zobacz profil użytkownika
Obejrzyj stronę domową użytkownika Smartek
Zobacz posty napisane przez użytkownika Smartek