Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.01.2005, 09:16   #46
skorpion2k2
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 26.06.2003
Lokalizacja: Prudnik
Posty: 129
skorpion2k2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelvideo
Cóż , przeczytałem to wszystko uuf... Ja nie mam obsesji na punkcie jakość z prostego powodu, bardzo dużo filmów o transkodowałem programem ClonDVD2 i zawsze, ale to zawsze miałem za***istą jakość i nie ważne czy film miał wielkość 6 czy 7GB mało tego,
cały proces w raz z wypaleniem np filmu 7GB trwał maksymalnie 1godz do półtorej i dziwie się bardzo co można jeszcze poprawiać. Jakieś przebiegi x10 po co to? Co chcecie uzyskać? Oryginału i tak nie zrobicie! Zamiast ułatwiać sobie to wszyscy brną w wojnie o jakość gdzie 99% ludzi nigdy nie zauważy różnicy.

A tak na marginesie,
Ja też lubię dobrą jakość ale wątpię żeby jakiś dvdshrink czy cce powaliły mnie na kolana, i tak oba te programy nie umywają się do Procodera 2.

Pozdrawiam .
Przeczytałem twoją wypowiedź i pomyślałem, że należy ją pominąć milczeniem, ponieważ trudno z takimi stwierdzeniami polemizować. Gdyby tak było jak piszesz to dzisiaj odbiorniki TV były by dalej czarno-białe, audio tylko mono. Bo po co ludziom coś lepszego skoro 99% nie widzi różnicy i w obrazie i w dźwięku. Jednak na pewno nie ma tylu niedowidzących i niedosłyszących. Transkodowanie jest wymyślone głównie dla potrzeb TV, aby w czasie rzeczywistym można było przekazywać obraz odbiorcom. Porównaj obraz uzyskany z przekazu TV i z płyty DVD. Jeśli nie widzisz różnicy to rzeczywiście nie ma sensu dalej dyskutować. Oczywiście same wydania DVD różnią się od siebie znacząco. Są bardzo dobre i beznadziejnie, a wynika to z faktu, że ludzie którzy to robili (producent) nie zauważają różnicy albo nie traktują poważnie odbiorcy końcowego.
O tym jest wiele publikacji na stronach www - warto poczytać.
Przy okazji CCE to profesjonalne narzędzie, które jest wykorzystywane między innymi do produkcji filmowych DVD.
Jeśli Cię zadowala uzyskana jakość Twoimi metodami to bardzo dobrze. W takim celu zostały stworzone te narzędzia. Istnieje jednak inny świat jakościowy i ludzie, dla których to forum ma być pomocne.
Pozdrawiam
skorpion2k2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online