Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.01.2005, 13:44   #10
yazz_aka_maish
Bywalec
 
Avatar użytkownika yazz_aka_maish
 
Data rejestracji: 14.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 45
yazz_aka_maish w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Może napiszę konkretniej o co mi chodzi:
Otóż na mym dysku lezy plik wielkości 4,08 GB w formacie .mpg ówczxeśniej przerobiony TMPGEnc z divx na DVD jednak BEZ wklejenia napisów (popełniłem błąd, cóż...) oraz posiadam do niego napisy w formacie txt, ssa, nawet w jakimś cholernym rozszerzeniu powłoki Crypto, ale to nieważne bo mam Subtitle Workshop, który w kilka sekund zrobi mi z tego 50 innych formatów, pytanie tylko na JAKI format przekonwertować te napisy i co PÓŹNIEJ z nimi zrobić aby nagrywając w Nero jako DVD Video działało to na stacjonarnym odtwarzaczu DVD. Posiadam 10 przeróżnych programów do zabawy z DVD, a nic nie stoi na przeszkodzie abym posiadał kolejnych 20 jesli zajdzie taka potrzeba. POwiedzcie mi tylko JAK to zrobić, bo czytając WSZYSTKIE znajdujące się opisy w siatce zawsze natrafiam na przetwarzanie FILMU WRAZ Z NAPISAMI a ja już to mam i nie chcę robić tego po raz kolejny bo będzie widoczna strata jakości. Prosze ludzie, podajcie pomocną dłoń...

Jeżeli nie podałem jakiegoś ważnego szczegółu, proszę napisać, a niezwłocznie to uczynie. Na Boga bawię się z tym filmem już od 3 tygodni, chciałbym to wreszcie skończyć, a mogę liczyć tylko na Was...
yazz_aka_maish jest offline   Odpowiedz cytując ten post