Dyskusja: Zniesienie reputek
Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.01.2005, 12:23   #112
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Z tym bym się nie zgodził. Reputacje może od początku nie spełniały dokładnie funkcji, jaką w zamierzeniu miały, ale jednak zasady ich przyznawania były dość jasne i w większości wypadków raczej przestrzegane. To my - jako userzy forum - w topicu "reputka" sprawiliśmy, że zupełnie straciły znaczenie. Spodobała się zabawa rzucania reputkami na prawo i lewo, to i mamy konsekwencje, których nie można było uniknąć.

Moja propozycja jest taka - skończmy już ten temat i jakiekolwiek rozważania na temat reputacji, bo nie ma to już sensu. Ewentualnie moderatorzy, jeśli dojdą do takiego wniosku, mogą zrobić ankietę na temat, czy zostawić, czy zlikwidować reputację i na podstawie wyników podjąć ostateczną decyzję. Potem ewentualnie jeśli ktoś stwierdzi, że można by już wprowadzić coś nowego, możemy się zacząć zastanawiać, co mogłoby to być. Jeśli w ogóle coś takiego jest potrzebne.

Mi po prostu zaczyna to przypominać przewijające się od czasu do czasu rozważania na temat zliczania postów, które już naprawdę mnie męczą. A jeśli w tym przypadku ma być tak samo, to rzeczywiście zostawmy już to tak jak jest i nie wracajmy do tego. Każdy się nachapał przy okazji świątecznej akcji, a jeśli ktoś uważa, że ma za mało, a jest przekonany, że rozmiar ma znaczenie, to niech da znać


I tyle na ten temat
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post