Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.01.2005, 07:10   #5
niceboy
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 12.03.2002
Lokalizacja: Śląsk
Posty: 342
niceboy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeszcze raz sie odzywam w tym wątku bo cos sobie skojarzyłem... otoz sciągnąłem z netu jakis filmik 793 MB kupiłem 2 płytki 800 MB (zgodnie z info na tej witrynie 516EB radzi sobie z z tymi płytkami) i wg "przepisu" z forum nagrałem na obydwóch raz jako CDR data (do odtwarzania na kompie) a raz jako svcd przy czym dodałem tylko obrazek na czołówkę (robiłem to juz pare razy dla mniejszych filmow i nie było problemu). Jezeli dobrze pamiętam to wtedy na tej płytce CDR Data 800 MB po raz pierwszy pojawił mi sie błąd weryfikacji aczkolwiek mam wrazenie ze film nagrał sie poprawnie. Na svcd chyba przedobrzyłem bo pojawił sie błąd weryfikacji ale domyslam sie ze to 793 MB (film) + obrazek + jakies tam struktury utworzone dla svcd spowodowały ze mogł sie cały nie zmiescic (co widac bo obciął napisy koncowe). No i włąsne wydaje mi sie ze od tamtych płytek pojawiła sie masowosc błedu weryfikacji takze dla CDR 700 MB (dla predkosci wiekszych od x4) Czy... wynika to z jakiegos rozkalibrowania Teaca i jesli tak czy da sie to naprawic? Pzdr.
niceboy jest offline