Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.01.2005, 16:07   #109
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
sonda

nie wiem kto dodał tą sondę (może przeoczyłem), ale powiem to jasno - ktoś kto ma mizerne pojęcie o samochodach a tworzy sonde. Wpakować w takie zestawienie np. Nissana. LOL na maxa. Jak już ktoś robi zestawienie to albo ogranicza się do marek prestiżowych, albo ogólnikowo wpisuje marki.
Pozwoliłem sobie dodać kilka marek i zagłosować na Renault Dlaczego?
Kiedyś ja jako wielki fan motoryzacji i marki Renault teraz już niestety musze sie skupić na innych rzeczach, ale nadal cenie marke Renault. I tak ją ceniłem, że doszło nawet do tego, że jako pierwsza prywatna osoba poza Krystyną Jandą jechałem Renault Scenic, byłem oczywiście na gali w Teatrze Wielkim w Wawie poświęconej wprowadzeniu nowej gamy samochodów Reanult na pierwszy rynek.

Renault - miażdżący wręcz ostatnio nawet słynne marki Volvo i Saab poziom bezpieczeństwa i niezwykłe innowacje w tym zakresie np. 3 punktowe pasy z napinaczami to wynalazek Renault inteligentne poduszki powietrzne także. Ocena 5* w testach Euro Ncap przyznana pierwszy raz autku klasy A!! Dla mnie to wręcz zdumiewające. Dalej... innowacyjność i przróżne rozwiązania jak np. inteligentne karty/klucze. Ciekawy design.
Najlepsze silniki Diesla - oczywiście francuskie tu ukłony w strone Peugeota za silniki HDI.
Od paru lat nie interesuje się jak mówiłem mocno motoryzacją, w przeciwynym wypadku na pewno moich powodów byłoby jeszcze więcej.

Czym bym chciał jeżdzić?
Począwszy od Peugeota 206 po Renault Lagune Grandtour, Honde Accord, Toyote Avensis(design mnie powala, ołłłł meeen ) i dalej po Audi A3, Subaru Impreze WRX.
I do tego felgi OZ np. Hydra
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post